خیر، امکان شرکت در آزمون پی تی ای به صورت آنلاین و از راه دور وجود ندارد. داوطلبان برای شرکت در آزمون پی تی ای می بایست با ثبت نام در مراکز برگزار کننده پی تی ای با مدرک شناسایی معتبر، ترجیحا پاسپورت شرکت کنند. از آنجایی که این مراکز خارج از ایران هستند نیاز به سفر به این کشور نیز یک اجبار به شمار می رود. در این مقاله درباره انتخاب مراکز برگزار کننده آزمون پی تی ای صحبت کردیم.

البته امکان شرکت در ماک تست های آنلاین پی تی ای به صورت رایگان و تجاری در سایت ما و یا سایر سایت ها وجود دارد اما موسسه پیرسون تا کنون برنامه ای برای برگزاری از راه دور این آزمون معرفی نکرده است.

هدف این مقاله پاسخ کوتاه به سوالی بسیار متداول درباره آزمون پی تی ای است. چراکه بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشورهایی همچون استرالیا یا مالزی را دارند به دنبال شرکت در آزمون پی تی ای و اخذ نمره بالا در آن هستند. هنوز موسسه پیرسون برخلاف آیتلس یا تافل برنامه ای برای برگزاری آزمون در ایران ارائه نداده است و هیچ موسسه ای در ایران این آزمون را به صورت رسمی برگزار نمی کند.

توصیه می کنیم قبل از سفر به کشور مقصد جهت شرکت در آزمون و هزینه های بسیار زیاد در این زمینه ابتدا در آزمون های رایگان ما شرکت کنید و خود را محک بزنید.

(Visited 431 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *