thePTE

برنامه کلاس های آنلاین بر بستر ZOOM

معلمین ما در استرالیا برنامه ی ویژه ای برای آموزش از راه دور و آنلاین جهت آمادگی برای آزمون PTE تهیه کرده اند. در این این برنامه به صورت روزانه کلاس هایی مرتبط با مهارت های مختلف مانند اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ برگزار می شود.

کلاس های آنلاین آموزشی فهرست thepte

دقت داشته باشید که برنامه های کلاسی زیر بصورت یکپارچه از وب سایت thepte.com فراخوانی می شود. در این صورت می بایست قبل از شرکت در این کلاس حق اشتراک VIP سایت را تهیه کرده باشید. در این حالت شما نیاز به دانلود برنامه ZOOM و استفاده از فیلترشکن برای ارتباط با معلم اختصاص داده شده دارید. در صورت نیاز به پشتیبانی در این زمینه با ما از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید. 

Live Class Schedule


Note: In order to be able to attend our web classes, you need to download a free software called "Zoom". You can download this application from here.

Topic Details
Writing Sun (13-Jun) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Mon (14-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Tue (15-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Wed (16-Jun) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Wed (16-Jun) 10:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Thu (17-Jun) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Sat (19-Jun) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Sat (19-Jun) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Sun (20-Jun) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Sun (20-Jun) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Mon (21-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Tue (22-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Wed (23-Jun) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Wed (23-Jun) 10:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Thu (24-Jun) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Sat (26-Jun) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Sat (26-Jun) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Sun (27-Jun) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Sun (27-Jun) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Mon (28-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Tue (29-Jun) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Wed (30-Jun) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Wed (30-Jun) 10:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Thu (01-Jul) 08:00:00 AEDT
Subscribe
Speaking Sat (03-Jul) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Sat (03-Jul) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Listening Sun (04-Jul) 12:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Sun (04-Jul) 13:00:00 AEDT
Subscribe
Writing Mon (05-Jul) 18:00:00 AEDT
Subscribe
Reading Tue (06-Jul) 18:00:00 AEDT
Subscribe