thePTE

برنامه کلاس های آنلاین بر بستر ZOOM

معلمین ما در استرالیا برنامه ی ویژه ای برای آموزش از راه دور و آنلاین جهت آمادگی برای آزمون PTE تهیه کرده اند. در این این برنامه به صورت روزانه کلاس هایی مرتبط با مهارت های مختلف مانند اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ برگزار می شود.

کلاس های آنلاین آموزشی فهرست thepte

دقت داشته باشید که برنامه های کلاسی زیر بصورت یکپارچه از وب سایت thepte.com فراخوانی می شود. در این صورت می بایست قبل از شرکت در این کلاس حق اشتراک VIP سایت را تهیه کرده باشید. در این حالت شما نیاز به دانلود برنامه ZOOM و استفاده از فیلترشکن برای ارتباط با معلم اختصاص داده شده دارید. در صورت نیاز به پشتیبانی در این زمینه با ما از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید. 

Live Class Schedule


Note: In order to be able to attend our web classes, you need to download a free software called "Zoom". You can download this application from here.

Topic Details
Bahar Hashemi: Free 10-min PTE assessment Sat (10-Dec) 15:30:00 AEDT
Subscribe
gurdit singh: Free 10-min PTE assessment Sat (17-Dec) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Ahmad: Free 10-min PTE assessment Sat (24-Dec) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Navdeep kaur Sidhu: Free 10-min PTE assessment Sat (31-Dec) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Mahmud Mahin: Free 10-min PTE assessment Sat (07-Jan) 15:30:00 AEDT
Subscribe
arsh narula: Free 10-min PTE assessment Sat (14-Jan) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Asif: Free 10-min PTE assessment Sat (21-Jan) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Krunal : Free 10-min PTE assessment Sat (28-Jan) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Shyam Poudel: Free 10-min PTE assessment Sat (04-Feb) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Ameer Nawaz Khan: Free 10-min PTE assessment Sat (11-Feb) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Vardy: Free 10-min PTE assessment Sat (18-Feb) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Alireza: Free 10-min PTE assessment Sat (25-Feb) 15:30:00 AEDT
Subscribe
mars: Free 10-min PTE assessment Sat (04-Mar) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Prabin Bhattarai: Free 10-min PTE assessment Sat (11-Mar) 15:30:00 AEDT
Subscribe
Suraj goyala: Free 10-min PTE assessment Sat (18-Mar) 15:30:00 AEDT
Subscribe