تا لحظه نگارش این مقاله بیش از ۱۰ هزار بار آزمون ماک رایگان وب سایت thepte.com اجرا شده است و در مقایسه ای که بین نمرات کسب شده در آزمون های ماک و نمرات آزمون های اصلی آن ها اجرا شده شباهت نمرات تا حدود ۹۰ درصد بوده است. این میزان یک معیار واقعی برای نزدیک بودن به آزمون اصلی است.

داوطلبانی که تجربه استفاده از ماک تست های PTE را داشته اند با تجربه کافی و آشنایی لازم در امتحان اصلی حاضر شده اند و در نتیجه با اعتماد بالاتری و بدون هیچ گونه غافلگیری اقدام به پاسخ گویی به سوالات نموده اند. همچنین دست بالای این افراد آشنایی با اصول پاسخ دهی بوده است که در کلاس های آنلاین حمید رستمی بیان می شود است.

قبلا در مقاله ای به بررسی افرادی که بارها با الگوهای رایتینگ در امتحانات قبلی خود موفق نبوده اند صحبت کردیم و توصیه می کنیم حتما این مقاله را برای جلوگیری از به تله افتادن در این دام مطالعه کنید.

از آنجایی که ما باور داریم که آزمون های شبیه سازی شده وب سایت thepte.com بسیار دشوارتر از آزمون اصلی است گرفتن نمرات بالای میانگین ۶۵ به معنای گرفتن نمره بالای ۷۹ در امتحان اصلی خواهد بود.

دلیل دیگری که کاربران ما نمرات بالاتر در آزمون اصلی می گیرند، اصطلاحا به آن |تاثیر تمرین| گفته می شود. به کمک متریال های آماده سازی در وب سایت thePTE و راهکارهایی که از سوی کارشناسان ما به آن ها داده می شود شکی نیست که درامتحان اصلی با آمادگی کامل حضور پیدا می کنند.

نمونه واقعی

بهتر است به جای توضیحات اضافه به نمونه ای بپردازیم که یکی از کاربران سایت همچین چند روز پیش برای امتحان حاضر شد. مرکز آزمون پیرسون تصور می کرد که کاربر ما (‌خانوم Jasleen) برای اولین بار در امتحان شرکت میکند. اما در وب سایت ما، این کاربر مدت ها تمرین می کرد و میانگین نمرات آزمون های ماک این شخص بالای ۷۰ بود. از این رو براساس نتایج به دست آمده به اون پیشنهاد شرکت در آزمون اصلی داده شد که نتایج آن بسیار عالی است.

نمره امتحان اصلی:

بهتر است شما نیز این مسیر را شروع کنید و برای تست این مسیر از ماک تست کاملا رایگان به همراه کارنامه شروع کنید.

(Visited 84 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *