آزمون رایگان PTE

از ابتدای سال میلادی ۲۰۲۱ تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفر از آزمون رایگان و تمرین رایگان thepte استفاده کرده اند. ما یکی از سه پلتفرم آنلاین تمرین زبان انگلیسی برای آزمون اصلی پیرسون هستیم. با هزاران سوال به روز تمرینی و ۱۰ ها ماک تست. در صورت خرید اشتراک شما دسترسی بی نظیری به منبع اصلی سوالات تمرینی و ۱۰ ماک تست خواهید داشت. اما اگر مایلید ابتدا فضای پلتفرم آنلاین ما را تست کنید می توانید با کلیک بر روی تمرین رایگان پس از ساخت اکانت رایگان تست کنید.

۱۰۰ درصد رایگان

برای استفاده از فضای تمرین آنلاین و یک ماک تست هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

کارنامه

کارنامه خود را پس از انجام ماک تست بصورت PDF دریافت می کنید.

ماک تست

یک ماک تست PTE کاملا حرفه ای و رایگان نیز در اختیار شما خواهد بود.

تمرین آنلاین

در بخش رایگان thepte می توانید به رایگان بیش از ۲۰ نوع سوال را تمرین کنید.

ثبت نام رایگان از طریق گوگل یا فیس بوک

شما می توانید با کلیک بر روی آیکون های گوگل و یا فیس بوک با اکانت خود در این دو پلتفرم عضو سامانه thepte شوید. در این حالت نیازی به ثبت نام نیست و مراحل بدون رمز عبور جلو می رود. در غیر این صورت می توانید بر روی کلمه Register در بالای صفحه کلیک کنید و یک عضویت با ایمیل برای خود بسازید.

کارنامه تمرین رایگان

تمرین آنلاین روند خودت رو ارزیابی کن

در تصویر روبرو مشخص است که من چقدر در هر بخش مثل اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ تمرین کردم. شما با تمرکز و برنامه ریزی می توانید نزدیک به هزار سوال بروز در اختیار داشته باشید.

نظرات دیگران درباره ما از زبان آموزان بشنوید

نظرات

5 star review  Thank you for supporting me throughout this journey. All of your advices are gold! Joining your website was the best decision I made.

thumb Camellia Pishan

سوالات متداول کاربران

اگر سوال شما در این لیست برامون ایمیل بزنین!

آیا برای تست نرم افزار نیاز به خرید دارم؟

خیر نرم افزار به صورت رایگان در آدرس /free در دسترس است. شما می توانید مدل های مختلفی را تمرین کنید و یک آزمون کامل ماک تست را با ۳ ساعت تایم اجرا کنید و لذت ببرید.

سیاست برگشت پول هم دارید؟

بله اگر به هر دلیلی از کیفیت نرم افزار یا استاد راضی نبودید هزینه به شما کامل برگشت داده خواهد شد. البته که این سیاست تنها منوط به خرید پکیج سه ماهه یا شش ماهه است. 

استاد خصوصی از کدام کشور است؟

معلم خصوصی تنها در پکیج سه ماهه و شش ماهه فعال است و ایشون آقای رستمی از اساتید به نام دانشگاه های ایران و اکنون در استرالیا هستند. 

ماک تست رایگان پی دی اف هم داره ؟

بله پس از تستی حدود ۳ ساعت زمان شما در انتهای آزمون که در حدود ۸۰ سوال پیاپی خواهد بود یک کارنامه به صورت پی دی اف دریافت می کنین.

شما الگوی رایتینگ هم میدین؟

الگوی رایتینگ ما شبیه الگوهای اینترنتی کپی شده نیست بلکه به صورت کاملا اختصاصی و فقط در دوره های سه ماهه و شش ماهه فعال است. توسط استاد خصوصی به شما داده می شود.

چه کار کنم نمره ۷۹ بگیرم؟

الگوی رایتینگ ما شبیه الگوهای اینترنتی کپی شده نیست بلکه به صورت کاملا اختصاصی و فقط در دوره های سه ماهه و شش ماهه فعال است. توسط استاد خصوصی به شما داده می شود.