برای تمرین PTE در خانه از چهار روش زیر می توانید استفاده کنید:

۱- معلم خصوصی پی تی ای آنلاین

شما می توانید با انتخاب اشتراک ویژه از این سرویس استفاده کنید.

با شیوع ویروس کرونا در ایران و سایر کشورهای جهان، شاهد رشد فعالیت های کسب و کارها در قالب دورکاری هستیم. این شیوه نوین به آموزش و آموزش دیدن از طریق رسانه های آنلاین نیز راه پیدا کرده است. در این رویکرد زبان آموز می تواند با انتخاب بهترین و با تجربه ترین معلم ها در سراسر دنیا از دانش آن ها به طور آنلاین بهره ببرد و دیگر نگران رفت و آمد و سایر موانع نباشد.

رویکرد ما در پلتفرم آموزش آنلاین thePTE، آموزش زبان آموزان به صورت آنلاین و بربستر نرم افزار ZOOM می باشد. گرچه این پلتفرم در ایران با محدودیت هایی روبروست اما همواره همه ما یادگرفته ایم که چطور این محدودیت ها را از میان بردایم.

۲- تمرین سوالات PTE در خانه

زبان آموزان با استفاده از پلتفرم آنلاین thePTE می توانند به هزاران سوال در بخش های مختلف دسترسی دارند.

پس از شرکت در کلاس های آنلاین معلم های خصوصی PTE، زمان مناسب به آزمون گذاشتن این اندوخته هاست. پلتفرم های آنلاین تمرینی بسیاری در فضای اینترنت وجود دارند. اما شیوه ما بسیار نزدیک به آزمون اصلی است. پس از ورود به اکانت خود در تمرین رایگان thePTE، پروسه پیشرفت خود را در پلتفرم ما خواهید دید.

۳- درصورت محدودیت زمان؛ تمرین خود را اختصاصی کنید.

۲۰ نوع سوال در آزمون پی تی ای وجود دارد که پس از لاگین در پلتفرم آنلاین می توانید آن ها را به طور دسته بندی مشاهده کنید.

در میان تمام بخش های آزمون PTE، بخش اسپیکینگ این آزمون از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. با تمرین اختصاصی این بخش می توانید نمره بالایی در سایر بخش های نمرات آزمون نیز دریافت کنید. در این بخش سوالاتی همچون تکرار جملات وجود دارد که بیشترین میزان نمره را در میان سایر سوالات دارد. سوالات تمرین Write from Dictaion نیز می تواند چالش اصلی در نمره گیری در آزمون پی تی ای باشد.

۴- قبل از آزمون اصلی تمرینات آنلاین خود را شروع کنید.

حداقل چند هفته قبل از آزمون اصلی تمرین های خود را شروع کنید.

آزمون شبیه سازی شده (‌ ماک ) می تواند به شما در شناختن نقاط ضعف و قدرت کمک شایانی کند. همانطور که قید کردیم، آزمون های بسیاری در فضای اینترنت وجود دارند که برخی بسیار خوب و برخی بسیار گمراه کننده هستند. آزمون اختصاصی thePTE، سعی خود را کرده است که محیط بسیار نزدیک به آزمون اصلی برای شما ایجاد کند. کارنامه ای بسیار مشابه آزمون اصلی و با اندازه گذاری تمامی توانایی های زبان انگلیسی شما در بخش آزمون شبیه سازی شده خواهید دید.

برای اجرای رایگان این آزمون ماک می بایست زمان خود را در حدود ۳ ساعت مشابه آزمون اصلی خالی کنید و به تمام سوالات به صورت بی وقفه پاسخ دهید. توصیه ما این است که در طول زمان آزمون به هیچ عنوان به فکر تقلب و فریب خود نباشید. در این صورت در پایان ۷۰ تا ۸۰ سوال شما کارنامه ای به صورت PDF دریافت خواهید کرد که دانش زبانی شما در چهار بخش اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ و لیسینینگ ارزیابی کرده است. علاوه بر آن مهارت هایی همچون گرامر و غیره نیز در این کارنامه نمره دهی شده است.

(Visited 228 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *