خیر، آزمون دهندگان در امتحان پی تی ای مجاز به همراه داشتن کاغذ و قلم های خود نیستند اما در هنگام ورود به محل استقرار برای شرکت در آزمون به شما بورد و ماژیک هایی داده می شود. دلیل عدم امکان همراه داشتن کاغذ و قلم به آزمون PTE، کنترل بیشتر آزمون دهندگان و جلوگیری از تقلب است که در این پست آن را بحث کرده ایم.

راهکارهای آزمون PTE برای جلوگیری از تقلب

بیشتر آزمون های زبان اصلی مقیاس های ارزیابی استانداردی برای جلوگیری از منتشر شدن اطلاعات آزمون های خود دارند. بدترین اتفاق برای یک آزمون جهانی مانند آزمون پی تی،‌ منتشر شدن سوالات آزمون در محیط اینترنت است.

مراکز آزمون PTE با در اختیار گذاشتن وایت بورد کوچک و ماژیک سعی دارند از ورود و خروج هر گونه کاغذ از محل امتحان جلوگیری کنند. در این حالت در هنگام ورود به محل آزمون به شما یک وایت برد کوچک و ۱ یا ۲ عدد ماژیک تست شده میدهند. در صورتی که نیاز به فضای بیشتر داشته باشید می تواند با بالا بردن دست خود از مراقبین این درخواست را داشته باشید.

مطمئنا سوالی که در ذهن شما ممکن است پیش آید مناسب ترین زمان برای استفاده از وایت بورد و یادداشت برداری است. ما در پست های آینده به این موضوع نیز می پردازیم.

(Visited 322 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *