در ابتدای آزمون پی تی ای و قبل از شروع سوالات مربوط به بخش اسپیکینگ، از داوطلبان گرامی خواسته می شود تا برای ۳۰ ثانیه خود را به صورت صوتی معرفی کنند. در این بخش که با سرتیتر “معرفی شخصی” نامیده می شود به هیچ عنوان نمره ای دربرندارد.

یک چنین تصویری مشاهده می کنید.

پس در صورتی که به هر دلیلی آنطور که دلتان می خواست صدایتان ضبط نشد، به هیچ عنوان نگران یک شروع بد نباشید. تلفظ غلط یا ایرادات گرامی مشکلی برای شما ایجاد نمی کند و تنها به این بخش به یک امضای صوتی از خود بنگرید. موسسه پیرسون برای تطابق صدای شما نیاز به این امضای صوتی دارد تا در ادامه صدای شما از صدای محیط به احتمال زیاد تفکیک شود.

در این حالت با گفتن اطلاعاتی نظیر نام کامل خود، سن، ملیت و دلایلی که تمایل دارید آزمون پی تی ای را قبول شوید این بخش را تکمیل کنید. پیشنهاد ما به شما این سات که از قبل این متن را تمرین کرده باشید و بدون تپق زدن صدای خود را ضبط کنید. در این حالت فرکانس صوتی روان تر و بدون خدشه ای را به سامانه پردازش صوتی آزمون تحویل خواهید داد.

این بخش به خودی خود کوتاه است و هدف از نوشتن این مقاله برطرف کردن نگرانی افرادی است که با استرس در گوگل جستجو می کنند که بهترین متن برای معرفی خود چیست. هیچ نگران نباشید و در قالب یک معرفی ساده به قضیه نگاه کنید و چند جمله انگلیسی را تمرین کنید و در زمان امتحان شمرده آن ها را بیان کنید. هدف در این بخش کیفیت صدای شماست و نه سرعت یا قدرت شما در انگلیسی حرف زدن.

(Visited 84 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *