بسیاری از زبان آموزان که در طول این سال ها از مشاوره و یا سرویس آنلاین thePTE استفاده کرده اند، موافق این موضوع هستند که چالش اصلی آن ها در کسب نمره ای بالاتر از ۶۵ بخش رایتینگ و نمره لیسینیگ آن هاست. این موضوع در کارنامه بیش از ۱۰ هزار نفر که در ماه های اخیر از وب سایت thePTE استفاده کرده اند مشهود و قابل استناد است.

همه نمرات اخذ شده در آزمون اصلی PTE در یک موضوع مهم اشتراک دارند و آن نمره پایین در بخش Spelling و Written Discourse است. نمرات اخذ شده در این دو بخش به طرز عجیبی پایین تر از سایر بخش های نمره دهی است.

سوال اصلی اینجاست:

مشکل اصلی همه این زبان آموزان در چیست؟

مقایسه بیش از هزاران کارنامه شبیه سازی شده و. یا کارنامه آزمون اصلی دلیل وجود این باگ است.

این مشکل گرچه سال ها قبل نظر کارشناسان thepte را جلب کرد، زمانی که مدام سوال می شد که نمرات ضعیفی در بخش رایتینگ اخذ می شود. بسیاری از این زبان آموزان قبل از پیوستن به thePTE و استفاده از مشاوره و پلتفرم آنلاین ما، بارها برای قبولی در آزمون پی تی ای شرکت کرده بودند و متاسفانه در همه این تلاش ها ناموفق بودند. بیشتر این افراد نیاز به نمره ۷۹ داشتند و چالش اصلی آن در بخش رایتینگ بود.

پیشنهاد ما به همه این عزیزان یکسان بوده است:

لطفا یک مقاله تمرینی در پلتفرم تمرین آنلاین thePTE بنویس تا نتیجه برای ما ارسال شود.

توصیه که بسیاری در ابتدا با شک به آن نگاه می کنند چراکه مطمئنا از الگوهای تکراری موجود در اینترنت به نتیجه ای نرسیده اند. بسیاری از آن ها مجدد با همین الگوها اقدام به نوشتن مقاله ی تمرینی می نمایند. چیزی شبیه :

Recently, the phenomenon of

پلتفرم آنلاین تمرینی thePTE

در اغلب اوقات مقاله ارسالی از سوی این زبان آموزان جدید، چیزی در حدود تنها ۱۰ درصد محتوای مفید و اصلی مرتبط با سوال اصلی آزمون بود. از این رو به تمام این زبان آموزان یک الگوی نوشتار متفاوت داده می شود و از آن ها می خواهیم با تمرین در بخش پلتفرم آنلاین تمرین های خود را برای ما ثبت کنند و ما پس از اطمینان از آماده بودن آن ها چراغ سبزی برای آزمون اصلی به آن ها نشان می دهیم.

اکثر نمونه های اینگونه پس از فراگیری الگوهای جدید در امتحان بعدی خود موفق بوده اند.

حالا سوال اصلی اینجاست که چرا آزمون اصلی PTE به شدت در نمرات زبان آموزانی که از الگوهای تکراری و کلیشه برای نوشتن مقاله استفاده می کنند تاثیر منفی می گذارد.

اگر شما نیز دچار این مشکل هستید و در تلاش های اخیر خود در آزمون اصلی نمرات پایینی در مهارت های مرتبط با رایتینگ را تجربه کردید برای ما نظر بگذارید و یا با ما در ارتباط باشید.

(Visited 434 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *