در هنگام شرکت در آزمون پی تی ای PTE، آزمون دهندگان مجاز به همراه داشتن تنها یک چیز هستند و آن مدرک شناسایی آن ها که برای ایرانی ها حتما پاسپورت است. اگر پاسپورت خود را امضاء نکرده اید نیاز است که امضاء یکسانی در محل دقیق آن در صفحه اول پاسپورت خود داشته باشید.

به غیر از پاسپورت هیچ مدرکی از شما درخواست نمی شود و نباید هیچ وسیله ای همراه خود داشته باشید. در هنگام ورود به مرکز آزمون از شما خواسته می شود که تمامی وسایل همراه مانند کاغد، خودکار و غیره را در لاکر روم ( کمدهای امانت ) قرار دهید. شما به هیچ عنوان حق استفاده از وسایل را نخواهید داشت.

شوخی با زبان آموزان عزیز در هنگام آزمون PTE. شما در کل پروسه از طریق دوربین های مداربسته کنترل می شوید.

قوانین سخت گیرانه آزمون PTE در کنترل آزمون دهندگان از کنترل بدنی تا دوربین های مدار بسته همگی نشان میدهد که در نظارت بر عدم تقلب بسیار جدی است. شما تنها از طریق یک پاسپورت معتبر قادر به ورود به محل آزمون هستید. به هیچ عنوان مدارک شناسایی دیگر مانند گواهینامه، کارت های بانکی و یا سایر مدارک هویتی مورد قبول مراکز تست این آزمون نیست.

موارد خاص در تعیین هویت افراد در آزمون پی تی ای

حتما این ویدیو را برای اینکه از شرایط خاص تعیین هویت در آزمون پی تی ای متوجه بشوید ببینید.

در وب سایت پیرسون در هنگام خرید و پرداخت برای ثبت نام در آزمون شما می توانید مراحل تعیین هویت خود را در صورت وجود موارد خاص مشخص کنید. اما برای زبان آموزان ایرانی تنها هویت مورد تایید این سازمان به دلیل ورود به کشور دیگر پاسپورت خواهد بود.

(Visited 166 times, 1 visits today)

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *